گریم چشم ریز و آنچه باید درباره زیباتر شدن چشم های ریز بدانید

-

امروز چهارشنبه , ۵ آبان , ۱۴۰۰ شما در بیا یاد بگیر هستید.

دوستان عزیز تا بروزرسانی کامل قالب جدید صبور باشید

تبلیغات

گریم چشم ریز و آنچه باید درباره زیباتر شدن چشم های ریز بدانید

گریم چشم ریز و آنچه باید درباره زیباتر شدن چشم های ریز بدانید

در این مطلب با انواع ترفندها برای آرایش چشم ریز آشنا خواهید شد که امیدواریم با کمک روش های بیان شده بتوانید چشم هایتان را به زیبایی میکاپ کنید و چهره ای جذاب و خاص پیدا کنید.

چشم های درشت و چشم های ریز با گریم صحیح می توانند زیبایی خاصی را به چهره خانم ها و دختران جوان ببخشند توجه داشته باشید که در گریم چشم ریز نحوه آرایش کردن چشم ها مهم است بنابراین اگر چشم های شما ریز است بهتر است در هنگام میکاپ کردن آن ها دقت و حساسیت بیشتری را به خرج دهید.

 

برای آرایش چشم ها باید به فرم چشم هایتان توجه کنید تا بتوانید نواقص موجود در فرم چشم هایتان را تا حدودی بپوشانید و بر جذابیت ظاهری خود بیفزایید.

مدل آرایش چشم ریز

گریم چشم ریز با جدیدترین متدها

برای آرایش چشم ریز بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید تا چشم های شما درشت تر به نظر برسند. توجه داشته باشید که رنگ های تیره چشم ها را کوچک و فرورفته نشان می دهند بنابراین بهتر است شما از به کار بردن رنگ های تیره در هنگام گریم چشم ریز خودداری کنید.

مدل آرایش کردن چشم ریز

گریم کردن چشم ریز

۱. برای گریم کردن چشم ریز ابتدا دور چشم ها و ابروها را پاک کنید.
۲. نقاط خالی ابروها را با گذاشتن نقطه های کوچک سایه ابرو که یک درجه از رنگ ابروهای شما کم رنگ است پر رنگ نمایید.
۳. قسمت های داخلی چشم ها و زیر پلک ها را کانسیلر بزنید.

مراحل آرایش کردن چشم های ریز

۴. به پلک هایتان آماده ساز برای سایه چشم ها بزنید تا سایه مدت زمان بیشتری روی پلک شما بماند.
۵. سایه چشم روشن و ملایم روی پلک چشم هایتان بزنید و با کمک سایه رنگ تیره قسمت بیرونی پلک هایتان را به صورت تیره سایه بزنید. توجه داشته باشید که سایه تیره را باید برای قسمت های بیرونی چشم های خود نگه دارید.

آرایش چشم
۶. بیرون پلک بالایی خود را خط چشم تیره و تمیزی بکشید و بهتر است برای درشت تر به نظر رسیدن چشم ها خط چشم تان را دنباله دارتر بکشید و از خط چشم مایع استفاده کنید.
۵. برای پلک پایینی تان با مداد نرم یک خط روی قسمت خط رویش مژه هایتان بکشید. درون چشم هایتان را مداد نکشید زیرا این کار باعث می شود چشم های شما کوچک و ریزتر به نظر برسند.
۶. با کمک فر مژه در این مرحله از گریم چشم ریز مژه هایتان را فر دهید.
۷. به مژه هایتان ریمل بلند کننده و یا پر پشت کننده مژه بزنید.
۸. انگشت کوچک تان را به سایه با رنگ روشن آغشته کنید سپس سایه چشم را به گوشه داخلی چشم های خود بزنید تا چشم هایتان درشت و بازتر به نظر برسد.

۹. در مرحله آخر گریم چشم های ریز بین ابروهایتان را با کمک سایه کرمی رنگ روشن مقداری سفید کنید تا چشم هایتان درشت تر به نظر برسد و این مرحله را در صورتی انجام دهید که ابروهایتان را به صورت کامل برداشته باشید و بین ابروهایتان هیچ مویی وجود نداشته باشد.

آرایش کردن چشم ریز

گریم چشم ریز

گریم چشم ریز

نکات طلایی برای آرایش چشم ریز

  • اگر فاصله بین چشم هایتان از اندازه یک چشم کمتر است می توانید با روشن کردن قسمت های داخلی چشم و تیره کردن قسمت های بیرونی چشم هایتان را از یکدیگر دورتر نشان دهید.
  • اگر چشم هایتان ریز است و حالت افتاده ای دارد قسمت بالایی چشم هایتان را روشن کنید و خط چشم روی خط رویش مژه هایتان نکشید و به مژه هایتان ریمل بزنید تا چشم هایتان زیبا و خاص به نظر برسند.
مدل آرایش چشم

مدل آرایش چشم

مدل آرایش چشم

مدل آرایش چشم

در این مطلب با نحوه گریم چشم ریز آشنا شدید که امیدواریم با کمک مطلب آموزشی بتوانید چشم هایتان را به زیبایی میکاپ کنید و جذاب تر از همیشه به نظر برسید.

تبلیغات

دیدگاه مطلب گریم چشم ریز و آنچه باید درباره زیباتر شدن چشم های ریز بدانید