چگونه اپلیکیشن های بیش از 150 مگابایت را با اینترنت سیم کارت نصب کنیم

-

امروز چهارشنبه , ۵ آبان , ۱۴۰۰ شما در بیا یاد بگیر هستید.

دوستان عزیز تا بروزرسانی کامل قالب جدید صبور باشید

تبلیغات

چگونه اپلیکیشن های بیش از ۱۵۰ مگابایت را با اینترنت سیم کارت نصب کنیم

چگونه اپلیکیشن های بیش از 150 مگابایت را با اینترنت سیم کارت نصب کنیم

طی چند سال گذشته ، اپل دانلود اپلیکیشن های بیش از ۱۰۰ مگابایت را با استفاده از شبکه تلفن همراه محدود کرده است . اگر اپلیکیشنی بیش از ۱۰۰ مگ حجم داشته باشد باید صبر کنید تا دیوایس شما به یک Wi-Fi متصل شود تا دانلود ادامه یابد .

 

با عرضه iOS 11 ، اپل لطفی در حق طرفدارانش کرد 🙂 و تصمیم گرفت این محدودیت دانلود را به جای ۱۰۰ مگ به ۱۵۰ مگ افزایش دهد.

با این حال ، هنوز هم برخی از ما دسترسی به وای فای پرسرعت نداریم و مایل هستیم هر چه سریعتر با اینترنت ۴٫۵ G 🙂 خود آن اپلیکیشن را دانلود و استفاده کنیم . خوشبختانه ما در اپراتک برای شما یک راه حل عالی تدارک دیده ایم تا این محدودیت را دور بزنید . مزیت این روش این است که شما نیازی به جیلبریک کردن دیوایس خود ندارید

برای دورزدن این محدودیت شما لازم است به اپ استور بروید و برنامه مورد نظر را انتخاب و دانلود کنید . در این حین به دلیل اینکه شما به وای فای متصل نیستید پیغامی مبنی بر اینکه این اپلیکیشن تنها با استفاده از وای فای دانلود میشود برای شما ظاهر میشود . گزینه Ok را انتخاب کنید و به هوم اسکرین بازگردید .
سپس مراحل زیر را دنبال کنید :
۱٫ وارد اپ Settings بشوید
۲٫ به مسیر General > Date & Time بروید
۳٫ گزینه ‘Set Automatically’ را غیر فعال کنید
۴٫ بر روی گزینه Date تپ کنید
۵ . تاریخ دیوایس را ۲ الی ۳ روز جلو ببرید
۶ . تمام

بعد از تغییر تاریخ ، تنها پس از چند ثانیه خواهید دید که دانلود اپلیکیشن شروع میشود ” بدون استفاده از وای فای” . پس از دانلود اپلیکیشن مورد نظر مطمئن شوید که گزینه ” Set Automatically ” در مسیر ” General > Date & Time ” را دوباره به حالت فعال تغییر دهید .

در نظر داشته باشید که دانلود فایل های حجیم ، در صورت نداشتن طرح همراه اول و ایرانسل و …. برای شما هزینه زیادی در پی خواهد داشت . پس قبل از استفاده از این روش و دانلود از داشتن طرح و حجم کافی اطمینان حاصل کنید .

تبلیغات

دیدگاه مطلب چگونه اپلیکیشن های بیش از ۱۵۰ مگابایت را با اینترنت سیم کارت نصب کنیم