چرا باید اول صبح با همسر خود عشق بازی کنیم؟

-

امروز شنبه , ۱۳ آذر , ۱۴۰۰ شما در بیا یاد بگیر هستید.

دوستان عزیز تا بروزرسانی کامل قالب جدید صبور باشید

تبلیغات

چرا باید اول صبح با همسر خود عشق بازی کنیم؟

چرا باید اول صبح با همسر خود عشق بازی کنیم؟

 

عشق بازی اول صبح چه تاثیراتی دارد ؟

هزاران دلیل وجود دارد که چرا باید شریک زندگی خود را دوست داشته باشید،اما دلایل بیشتری برای اینکه تاثیر عشق بازی در اول صبح وجود دارد. بسیاری از مردم ترجیح می دهند که معمولا روابط خود را به شب موکول کنند اما در حقیقت، خواص داشتن رابطه جنسی در صبح، نه تنها برای سلامت جسمی شما، بلکه بر سلامت ذهنی شما نیز تاثیر می گذارد.

اول اینکه آیا می دانید که با داشتن رابطه جنسی در اول صبح می توانی ۲۰۰ کالری بسوزانید.

 

۱- تقویت کننده عالی بدن :

بیدار شدن در روز اول کاری بسیار سخت است .آنچه شما نیاز دارید یک تقویت کننده روحی بسیار عالی است که می تواند شگفت انگیز باشد.در طول این رابطه هورمون هایی مانند آندورفین ، دوپامین ، سروتین و اکسیتوسین آزاد می شود که بر روحیه شما اثر مثبت دارد.

۲ – جایگزینی به جای کافئین :

اگر به قهوه معتاد هستید و در حال حاضر به دنبال راه حلی برای غلبه بر این عادت خود دارد سعی کنید رابطه با همسرتان را جایگزین قهوه کنید . کافئین ممکن است خلق و خوی شما را تحت تاثیر قرار دهد و شما را آرام کند ولی بهتر است رابطه جنسی را امتحان کنید.

۳ – رابطه جنسی در صبح باعث شادابی شما می شود :

راه های زیادی برای شادی شما وجود دارد اما اگر همسرتان و خودتان را دوست دارید و شادی هردویتان مهم است بهتر است یک رابطه جنسی صبحگاهی را تجربه کنید .چون این عادت باعث شادابی شما می شود و شما بیشتر احساس خوشبختی می کنید.

۴ – کاهش اضطراب :

اضطراب می تواند هر کسی را اذیت کند، به ویژه هنگامی که شما از خواب بیدار می شوید که ممکن است زندگی شما را تغییر دهد، ممکن است یک رابطه جنسی خوب در صبح می تواند به کاهش اضطراب کمک کند.

۵ – شما را جوان تر می کند :

داشتن رابطه جنسی در صبح باعث می شود که شما در صبح جوان تر شوید بعد از رابطه یک هورمون خاصی به عنوان هورمون ضد پیری شناخته می شود را تقویت خواهد کرد که باعث می شود جوان تر به نظر بیایید.

۶ – باعث بهبود روابط زناشویی می شود:

اکسیتوسین یکی از مهم ترین هورمون هایی است که پس از یک جلسه خوب جنسی منتشر می شود.اگر در اول صبح با همسرتان رابطه داشته باشید تا آخر روز دوست دارید شریک جنسی خود را دوباره در شب ببینید.

۷ – احتمال بارداری بیشتر :

برای کسانی که برای باردار شدن تلاش می کنند احتمالا داشتن یک رابطه جنسی در صبح می تواند مشکل آن ها را حل کند.رابطه در صبح انرژی و استقامت را در سطح بالایی برای باردار شدن فراهم کنند.سطح تستوسترون بیشتر شده و این بدان معناست که احتمال حامگی بیشتر خواهد بود.

۸ – مبارزه با افسردگی :

درست است که هیچ راه حل فوری برای مبارزه با علائم افسردگی وجود ندارد، اما داشتن کسی در کنار شما که احساس می کنید دوست دارید و مورد نیاز برای مبارزه با افسردگی مهم است. داشتن رابطه در صبح به طور مرتب باعث می شود فرد احساس کند که عشق دو طرفه است و همسرش به او تمایل دارد.

۹ – درد مشترک را کاهش می دهد :

داشتن رابطه جنسی به این معنی است که شما باید در هنگام لذت بردن از رابطه، شریک زندگی تان را آرام کنید. خوب،می تواند کمک به کاهش برخی از شرایط دردناک مفصلی مانند آرتریت کمک کند، از آنجایی که در طی رابطه بدن شما اندورفین را آزاد می کند که می تواند به عنوان قاتل درد طبیعی عمل کند.

۱۰ – سطح فشار خون را کاهش می دهد :

در طول یک جلسه جنسی خوب، خون شما به روش بسیار بهتر جریان می یابد و گردش خون را بهبود می بخشد. باور کنید یا نه، اگر شما آن را به طور مرتب در صبح انجام دهید، ممکن است علائم فشار خون بالا بهبود ببخشید.

۱۱ – مفید برای قلب :

هنگامی که گردش خون شما به سرعت طبیعی است و سپس فشار به قلب شما نیز کاهش می یابد. این بدان معنی است که داشتن رابطه در صبح نیز برای سلامت قلب شما عالی است و تمام خطرهای بیماری قلبی مانند سکته مغزی و حمله قلبی را کاهش می دهد.

۱۲ – مفید برای بیماران دیابتی :

اگر چه مطالعات بیشتری برای حمایت از ادعا می کنند که داشتن رابطه در صبح برای بیماران دیابتی مفید است، اما یک دانش معمول است که داشتن رابطه جنسی راه عالی برای سوختن کالری است. این بدان معنی است که شما می توانید برخی از انواع دیابت ، به خصوص دیابت نوع ۲ را از درمان کنید.

۱۳ – تقویت کننده ایمنی طبیعی :

آیا می دانید زمانی که رابطه جنسی منظم دارید، به طور خودکار ایمنوگلوبولین نیز افزایش می یابد؟ این در واقع یک آنتی بادی است که بدن شما را از عفونت محافظت می کند. به عبارت دیگر، صبح به شریک زندگی خود عشق می ورزید، همچنین می تواند به عنوان تقویت کننده ایمنی طبیعی عمل کند.

۱۴ – داشتن رابطه جنسی بهتر :

صبح زمانی است که انرژی و استقامت شما در بالاترین سطح باشد. به همین دلیل داشتن رابطه جنسی در صبح همیشه یک رابطه خوب است. اگر به نحوی از زندگی جنسي خود خسته شده ايد، شايد تغيير روال آن، رابطه مثبتي با شما داشته باشد.

دلیل اینکه شما همیشه باید صبح با شریک زندگی خود را رابطه داشته باشید تنها برای منافع بهداشتی نیست بلکه برای برقراری رابطه بهتر با همسرتان است. بعد از یک رابطه خوب همه چیز صمیمیت بیشتری را ایجاد می کند.

چرا باید اول صبح با همسر خود عشق بازی کنیم؟

تبلیغات

دیدگاه مطلب چرا باید اول صبح با همسر خود عشق بازی کنیم؟