ذخیره سازی فایل Zip در آیفون و آیپد و باز کردن آن

-

امروز یکشنبه , ۳ بهمن , ۱۴۰۰ شما در بیا یاد بگیر هستید.

دوستان عزیز تا بروزرسانی کامل قالب جدید صبور باشید

تبلیغات

ذخیره سازی فایل Zip در آیفون و آیپد و باز کردن آن

ذخیره سازی فایل Zip در آیفون و آیپد و باز کردن آن

 در نسخه‌های جدید آی او اس اپل روند دانلود و ذخیره کردن فایل‌های زیپ را تسهیل بخشیده است و کاربران می‌توانند از روش‌های آسان‌تری برای دسترسی به این فایل‌ها استفاده کنند.

در این میان ارائه اپلیکیشن Files برای مدیریت فایل‌ها و فولدرها در آی او اس ۱۱ باعث شده تا کاربران با سرعت بیشتری به فایل‌ها با فرمت‌های متفاوت دسترسی داشته باشند. Files به کاربران اجازه می‌دهد تا به صورت مستقیم و بدون نیاز به حساب‌های ذخیره سازی ابری، فایل‌های مختلف با فرمت‌های گوناگون را در حافظه داخلی آیفون خود ذخیره کنند.

این در حالی است که کاربران در ای او اس های قدیمی به صورت مستقیم امکان دسترسی به فایل‌های Zip و فرمت‌های مشابه در حافظه تلفن هوشمند خود را نداشتند و برای دسترسی به این فایل‌ها باید آن‌ها را در حساب ابری آیکلاود خود ذخیره می‌کردند. اما حالا اپل با توسعه Files علاوه بر ارائه امکان ذخیره سازی فایل‌های Zip در حافظه داخلی، امکان ذخیره تمامی فایل‌ها را در حافظه داخلی داده است.

کاربران می‌توانند از طریق هر اپلیکیشنی، از مرورگرهای اینترنتی مختلف گرفته تا دانلود منیجرها و پیام رسان‌ها، فایل‌های Zip و فشرده سازی شده دیگر را دانلود کرده و آن‌ها را در داخل حافظه داخلی ذخیره کنند. علاوه بر این، کاربران امکان اکسترکت کردن فایل‌ها را از طریق اپلیکیشن‌های دیگر را خواهند داشت.

ذخیره سازی فایل Zip در آیفون و آیپد

روش انجام این کار بسیار آسان است، در این مطلب ما نحوه دانلود فایل‌های Zip از سافاری را آموزش می‌دهیم که البته روند انجام این روش برای اپلیکیشن‌های دیگر نیز مسئله خواهد بود.

  • ۱٫سافاری را باز کنید و به لینک دانلود فایل Zip مورد نظر خود بروید و آن را دانلود کنید
  • ۲٫پس از کلیک روی لینک دانلود، سافاری به طور خودکار فایل Zip را تشخیص می‌دهد و صفحه‌ای را برای محل ذخیره به شما نشان می‌دهد
  • ۳٫در این بخش گزینه Open in ‘Files را بزنید تا فایل مورد نظر در Files ذخیره شود

حال شما می‌توانید به فایل خود از طریق حافظه داخلی دستگاه دسترسی داشته باشید. علاوه بر این، می‌توانید از نرم افزارهای مختلف برای اکسترکت کردن فایل استفاده کنید.

شما با استفاده از نرم افزار iZip Pro v13.01 هرگونه فرمتی را در گوشی های ایفون باز کنید.

 

تبلیغات

دیدگاه مطلب ذخیره سازی فایل Zip در آیفون و آیپد و باز کردن آن