بهترین و جذاب ترین عطر های زنانه از نظر آقایان

-

امروز سه شنبه , ۲۷ مهر , ۱۴۰۰ شما در بیا یاد بگیر هستید.

دوستان عزیز تا بروزرسانی کامل قالب جدید صبور باشید

تبلیغات

بهترین و جذاب ترین عطر های زنانه از نظر آقایان

بهترین و جذاب ترین عطر های زنانه از نظر آقایان

واقعیت، در جمله جاودانه “گابریل شانل” نهفته است، جایی که بدون استفاده از عطر، نمی توان آینده ای را برای یک بانو متصور شد. تکامل زیبایی ها و ظرافت های زنانه، نه تنها در پوشیدن لباس های فاخر و زیبا و استفاده از زیور آلات خیره کننده و نفیس است، بلکه از محدوده های فیزیکی و ظاهری فراتر رفته و در قالب روایحی روحنواز و رؤیایی، اغواگری، ظرافت، دلبرانگی و بطور کل، افسون زنانه را، به اوج می رساند.

 

 


از عطرهای جاودانه ای چون “شالیمار”، “جیکی”، “میتسوکو” و “ل هئو بلو” گرلن، “ماگریف کاروین”، “ل ایر دو تمپس نینا ریچی” و “شانل شماره ۵” تا “میس دیور” و “دیوریسیمو”، از دوران یکه تازی و غوغای عطرهایی چون “شیسیدو فمنایت دو بویس” و “هرمس او مغویلیس” تا دوران هیاهو و غوغا و جنجال عطرهایی همچون “ژیوانشی آنژه دمون”، “ورساچ کریستال نو آ”، “بولگاری جازمین نویت”، “لنکوم لاویسته بله”، “تیه ری ماگله آنجل” و “وومنیتی”، “ایو سان لورن اوپیوم” و “مانیفستو”، “جیورجیو آرمانی سی”، “کالوین کلین ایفوریا”، “دیور پویزن”، “نارسیس رودریگز” و … بسیاری دیگر از عطرهای موفق، همگی اثباتی بر تأثیر عطرهای زنانه بر تاریخ عطرسازی است. اثباتی بر این اعتقاد که جادو و افسون، داستانها و افسانه ها، از جایی آغاز شدند که نسیمی از عطر حوا در شامه زمین پیچید.
عطرهایی که در فوق مورد اشاره قرار گرفتند، عطرهایی شناخته شده و معروف برای دوستداران عطر هستند که جاذبه آن ها و تأثیری که این عطرها در جلب بازخود مثبت مخاطبان و بطور ویژه، جنس مخالف، برای بانوانی که از آنها استفاده کرده اند، داشته است، این عطرها را بی نیاز از معرفی و هرگونه تمجیدی کرده است.
در رابطه با عطرهای نیش و آرتیزان، اما داستانی متفاوت در جریان است.
داستانی از غنا، عمق، پیچیدگی و کیفیتی شگفت انگیز در قالب روایحی متحصربفرد و بکر، که روایتی نفیس از اعجاز و اعجاب و افسون زیبایی های زنانه هستند که در ادامه، به مرور تعدادی از این روایح بهشتی و ناب که در قالب رایحه ای زنانه، برای آقایان بسیار جذاب و توجه بر انگیز هستند، خواهیم پرداخت…

 

3 فلورز (3 FLUERS) - پارفوم امپایر
چگونه می توان در مقابل افسون این شاهکار مقابله کرد؟ بستری نرم، تازه و خامه ای از ایلنگ و نوتهای میوه ای، فرش خیره کننده ای بر مسیر پادشاه گلها، رز، افسون ممنوعه، مریم و یاس، گسترده اند تا لطافت و شکوه رایحه گرانبهای این گلها، درنهایت درخشش و کیفیت، هر فردی را شیفته این شاهکار عمیق و نفیس، اما ساده و صمیمی پارفوم امپایر کند.

 

 دوم روزا (DOM ROSA) - لیکویید ایمجینرز

دوم روزا، عطری از سه گانه سرمست کننده و نوشیدنی لیکویید است که بیش از دو عطر دیگر این مجموعه، بر ظرافت و اغواگری های زنانه تأکید دارد.
عطری از نوشیدنی ها که در لایه هایی تازه و شاداب از مرکبات و میوه ها و بر بستری تمیز و پودری، جریان یافته است. مستی برخاسته از قلب افسون و اعجاز…

 

اوستارا (OSTARA) - پنهالیگونز
جادو و شیفتگی و درخشش بهار، قرابت ناگسستنی و آمیخته ای با ظرافت ها و دلبرانگی های یک رایحه بکر زنانه دارد. بهار نزدیک می شود و ملایمت، لطافت و دلنشینی، مهم ترین ویژگی عطرهای این ایام و اوقات خوش نو شدن طبیعت و دیدارهای بهاری است. تمام این عوامل، دست در دست هم می دهند تا در جشن بهاری اوستارا، از این همه زیبایی، تازگی و درخشش عطر نرگس، نوت های سبز و گل بو، مدهوش و مجنون شد.

 

رزا نیگرا (ROSA NIGRA)- اونام
تاریکی هایی لطیف و اغواگر. رزا نیگرا، روایتی از وسوسه و تشویش های پنهان در پشت لایه های ابریشمین و خیال انگیز یک افسون زنانه است.
عطری از رز، هلو و ادویه ها که در پشت لطافت و اغواگری های خود لایه های تاریکی از صمغ ها و بخور پنهان کرده اند. ترکیبی بکر، که به شکل بی رحمانه ای هر مردی را بسوی خود می کشد.

 

ورت رسیدا(VERT RESEDA) - اودین
سبز، درخشان، تازه و نمناک، لطافتی ملایم و گیرا که در عین حال عمیق، ادویه ای و قدرتمند است. لایه های نازکی از بخور و رزین ها بر تن این سبزی پر تلألو پیچیده می شوند تا از ورت رسیدا، سمفونی قدرت، نشاط و سرزندگی زنانه به مشام برسد.

 

میموسا پوغ موی (MIMOSA) - ل آرتیزان

میموسا و بنفشه. آمیزشی ساده اما دقیق و عمیق و منسجم. در هم تنیدگی های پودری و تازه و مخملی گرانبهایی که با شیرینی نرم وانیل، میدان مغناطیسی بی همتایی را در اطراف بانوی خود بوجود می آورند.

 

دوپتد توب رز (DOPED TUBEROSE)- دکتر گریتی

عطری از مریم که وجوه ایندولیک و سفید خود را با مشک برجسته می کند و هرچه به سمت پایان می رود، لطافت و دلربایی های خود را در ترکیب با شکوفه مرکبات و میوه ها به نمایش میگذارد. دوپتد توبرز، عطری از پیچیدگی ها و غرور زنانه است که برای لمس زیبایی های خود، به همراهی مردی صبور، عمیق و قدرتمند نیاز دارد.

 

آمبرا (AMBRA)- اومنیا
کهربا و آکورد عنبر، صمغی و دودی، تلخ و شیرین، عمیق و ناب، باشکوه و دست نیافتنی. چشمانی نافذ و گیسوانی که عصاره شب، از آن ها می چکد.
چه چیزی جذاب تر از این افسونگر فرا زمینی؟

 

بیانکا (BIANCO)- اولیوارس

بیانکا، عطری از آرامش و نجابت جاری در چهره بانویی متین، جذاب و دوست داشتنی است. عطری از عسل و بنزویین که با نوت های میوه ای و مرکبات، تمام غنا و گیرایی خود را به نمایش گذاشته و با لبخندی از مرکبات و کهربا، جاودانه می شود.

 

آ لاک(AU LAC) - او د ایتالی
عاشقانه ای از قلب تاریخ، تقدیم به بانوی زیبایی که دست نیافتنی و جاودانه است و از تمام جذابیت های مسحور کننده او، تنها همین رایحه فرا زمینی و ناب، سهم عاشقان بی شمار او می شود.
عطری شفاف، درخشنده و زلال از آمیزش نیلوفر آبی و مرکبات در قلبی از بهار نارنج، یاس و رز. تازه و درخشان و لطیف، عاشقانه ای از کنار یک دریاچه که هر مردی را جادو می کند

 

گریسیته(GRISETTE) - لوبین

عطری شاهانه و خیال انگیز از اصالت و افتخار و جاودانگی. مطبوع ترین و دلچسب ترین رایحه ای که برای امپراطور گل ها، رز، می توان متصور شد. گریسته، عطری شگفت انگیز از رز است که با حالتی مخملی، میوه ای و نرم و عسلی به نمایش در آمده است.
پادشاه عطرهای رز…

 

مولین غوژ(MOULIN ROUGE) - هیستوا دو پغفم

سکوت، آرامش و خلسه ای منحصر بفرد. هم آغوشی زنبق و مشک، بر بستری از میوه ها و دارچین در فضایی که با مخمل رز تزیین شده است.
پرسه ای اغواگر و لوکس در رؤیاهای بی مانند و عبور از تعلیق و جادوی نیمه شب…

 

پورتریت آو لیدی(POTRAIT OF A LADY) - فردریک مال
از ازل تا به ابد، تصویر یک بانوی زیبا، مسحور کننده و خارق العاده که هر مردی را شیفته خود می سازد، احساسی از غرور، پیچیدگی و دست نیافتنی بودن را در خود دارد و تا همیشه، رایحه ای ناب برای آن قابل تصور است که در پورتریت آو لیدی ارائه شده است.
عطری از رز، شکوهمند و عالی مرتبه که در فضایی اسرار آمیز و چند وجهی از فلفل سیاه، پچولی و بخور، به جریان افتاده است.
ردی از حوا که هر آدم را در پی خود به قلب آتش می کشاند…

 

وایت زاگورا (WHITE ZAGORA) - دیفرنت کمپانی

این عطر، نهایت شیفتگی و دلدادگی به افسون و دلربایی بانویی اسطوره ای و افسانه ای است که در اعلی ترین مرتبه از یک ترکیب گل بو، سفید و مرکباتی به اجرا در آمده است.
عطری از نرمی و تازگی اوسمانتوس که با شکوفه پرتقال و بهار نارنج، همراه شده است و با غوغای نشاط آور و زندگی بخش مرکبات، رنگ آمیزی شده است. بانویی رویایی در این عطر پنهان است که زیبایی اش بند نمی آید!

 

 له غیواژ دوز سیغت (LE RIVAGE DE SYTRES)  - ام دی سی آی

ساحل امن و روزمرگی ها را فراموش کنید. ترکیبی از مرغوب ترین عصاره ها و روغن ها با محوریت پرتقال و آناناس، شمایل بانویی را در ذهن به تصویر می کشد که از نهایت زیبایی و لطافت سخن می گوید. اوج پیچیدگی، هنر و آفرینش که به دور از هر ساحلی، موج به موج باید با آن دیوانگی کرد و از جنون، ترانه سرود!
تکامل رایحه ای میوه ای-مرکباتی که رایحه مطبوع و بهجت انگیز خود را در قلبی از اوسمانتوس، گل های سفید و شکوفه های تازه کامل می کند…

تبلیغات

دیدگاه مطلب بهترین و جذاب ترین عطر های زنانه از نظر آقایان