آموزش ساخت ایمیل در جیمیل gmail

-

امروز پنج شنبه , ۱۱ آذر , ۱۴۰۰ شما در بیا یاد بگیر هستید.

دوستان عزیز تا بروزرسانی کامل قالب جدید صبور باشید

تبلیغات

آموزش ساخت ایمیل در جیمیل gmail

آموزش ساخت ایمیل در جیمیل gmail

در این آموزش نحوه ی ایجاد ایمیل در سایت جیمیل را به شما آموزش دهیم. برای این کار ابتدا مرورگر فایرفاکس یا گوگل کروم را باز کرده و به سایت زیر بروید:

http://www.gmail.com

صفحه ی gmail

بعد از وارد کردن آن آدرس صفحه ی بالا را مشاهده خواهید کرد. همانطور که در تصویر مشخص است در بخش بالای صفحه و سمت راست دکمه ی Create an account وجود دارد که برای ایجاد حساب کاربری باید آن را کلیک کنیم.

در صفحه ی بعدی گوگل از ما اطلاعات شخصی را برای ساختن این حساب کاربری می خواهد:

ساخت حساب کاربری گوگل

 

در دو کادر متنی اول باید به ترتیب از چپ به راست نام و نام خانوادگی خود را وارد کنید.

بعد در کادر زیر آن، باید آدرس ایمیلی را که دوست دارید داشته باشید وارد کنید، توجه داشته باشید که نباید آدرس ایمیل تکراری وارد کنید، یعنی کسی قبل از شما نباید با آن آدرس حساب درست کرده باشد، و ضمنا به این نکته دقت کنید که محتوای متن آدرس ایمیل فقط می تواند شامل حروف الفبا، اعداد، و نقطه باشد.

سپس در کادر بعدی که نوشته Create a password رمز دلخواه خود را وارد کنید، و در کادر بعدی Confirm your password دوباره آن رمز را تایپ کنید تا تایید شود.

در بخش بعدی که نوشته Birthday باید تاریخ تولدتان را بنویسید. برای تبدیل تاریخ تولید خود به میلادی می توانید از سایت time.ir استفاده کنید. در کادر Month ماه تولد خود را انتخاب کنید، در کادر Day روز تولدتان را بنویسید و در بخش Year سال تولدتان را بنویسید. سپس در بخش Gender جنسیت خود را انتخاب کنید. Male یعنی مذکر و Female یعنی مونث. در کادر بعدی شماره ی تلفن خود را باید وارد کنید. توجه داشته باشید که می توانید به جای وارد کردن شماره تلفن در کادر بعد از آن که با متن Your current email address نوشته شده، ایمیل فعلی خود را وارد کنید(در صورتی که قبلا در سایت دیگری حساب ایمیل داشته باشید.)

بخش Location مکان شما را نشان می دهد که ایران است، در صورتی که ایرادی مشاهده نمی کنید روی دکمه Next Step کلیلک کنید.

 

سپس گوگل صفحه ی زیر را نمایش خواهد داد که مربوط به شرایط حریم خصوصی شماست، باید صفحه را تا آخر اسکرول کنید تا دکمه I agree به رنگ آبی درآید تا بتوانید روی آن کلیک کنید.

 

روی I AGREE کلیلک کنید.

حساب کاربری شما ساخته شده است و گوگل این صفحه را به شما نمایش می دهد:

به جیمیل خوش آمدید

روی دکمه ی آبی رنگ Continue to Gmail کلیک کنید.

حساب کاربری شما لود میشود.

به شما تبریک میگم، حساب کاربری خودتان را در گوگل درست کردید،

 

تبلیغات

دیدگاه مطلب آموزش ساخت ایمیل در جیمیل gmail