سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خانه » تلفن هوشمند و تبلت » چگونه اپلیکیشن های بیش از 150 مگابایت را با اینترنت سیم کارت نصب کنیم

چگونه اپلیکیشن های بیش از 150 مگابایت را با اینترنت سیم کارت نصب کنیم

چگونه اپلیکیشن های بیش از 150 مگابایت را با اینترنت سیم کارت نصب کنیم

چگونه اپلیکیشن های بیش از 150 مگابایت را با اینترنت سیم کارت نصب کنیم

طی چند سال گذشته ، اپل دانلود اپلیکیشن های بیش از 100 مگابایت را با استفاده از شبکه تلفن همراه محدود کرده است . اگر اپلیکیشنی بیش از 100 مگ حجم داشته باشد باید صبر کنید تا دیوایس شما به یک Wi-Fi متصل شود تا دانلود ادامه یابد .

 

با عرضه iOS 11 ، اپل لطفی در حق طرفدارانش کرد 🙂 و تصمیم گرفت این محدودیت دانلود را به جای 100 مگ به 150 مگ افزایش دهد.

با این حال ، هنوز هم برخی از ما دسترسی به وای فای پرسرعت نداریم و مایل هستیم هر چه سریعتر با اینترنت 4.5 G 🙂 خود آن اپلیکیشن را دانلود و استفاده کنیم . خوشبختانه ما در اپراتک برای شما یک راه حل عالی تدارک دیده ایم تا این محدودیت را دور بزنید . مزیت این روش این است که شما نیازی به جیلبریک کردن دیوایس خود ندارید

برای دورزدن این محدودیت شما لازم است به اپ استور بروید و برنامه مورد نظر را انتخاب و دانلود کنید . در این حین به دلیل اینکه شما به وای فای متصل نیستید پیغامی مبنی بر اینکه این اپلیکیشن تنها با استفاده از وای فای دانلود میشود برای شما ظاهر میشود . گزینه Ok را انتخاب کنید و به هوم اسکرین بازگردید .
سپس مراحل زیر را دنبال کنید :
1. وارد اپ Settings بشوید
2. به مسیر General > Date & Time بروید
3. گزینه ‘Set Automatically’ را غیر فعال کنید
4. بر روی گزینه Date تپ کنید
5 . تاریخ دیوایس را 2 الی 3 روز جلو ببرید
6 . تمام

بعد از تغییر تاریخ ، تنها پس از چند ثانیه خواهید دید که دانلود اپلیکیشن شروع میشود ” بدون استفاده از وای فای” . پس از دانلود اپلیکیشن مورد نظر مطمئن شوید که گزینه ” Set Automatically ” در مسیر ” General > Date & Time ” را دوباره به حالت فعال تغییر دهید .

در نظر داشته باشید که دانلود فایل های حجیم ، در صورت نداشتن طرح همراه اول و ایرانسل و …. برای شما هزینه زیادی در پی خواهد داشت . پس قبل از استفاده از این روش و دانلود از داشتن طرح و حجم کافی اطمینان حاصل کنید .

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

این سایت توسط سایت سرور مرکزی بهینه سازی شده است. - طراحی شده توسط پارس تمز